Proč a pro koho je Skautský erasmus

O projektu

Skautský erasmus si klade za cíl nabízet skautkám a skautům v rámci Jihomoravského kraje možnosti stáží na nejrůznějších akcích. Nejčastěji se bude jednat o tábory, stavěčky táborů, výpravy, hostování v organizačních týmech a pod. Je určen pro skautský a vyšší věk, podmínkou je účet ve skautisu. Základním předpokladem pro realizaci je, že se shodnou obě strany – host i hostitel.

Projekt má pomoci obě strany především zkontaktovat. Z důvodu bezpečnosti je zadávání a prohlížení vázáno na přihlášení přes skautis. Pilotní provoz je určen pouze osobám a jednotkám Junáka v rámci Jihomoravského kraje.

Osoby, tj. jednotlivci, případně skupinky zadávají POPTÁVKU.

Jednotky, tj. střediska, oddíly zvou na svoje akce zadávají NABÍDKU.

Zadané údaje mohou prohlížet členové Junáka registrovaní v Jihomoravském kraji s účtem ve skautisu.

Veškerá další komunikace mezi zájemci, případně rodiči a vůdci je již jen a jen na vás.  Vyjasněte si předem svoje očekávání a podmínky účasti.